Weight Loss Program

Комплексне рішення для автоматизації підприємства

Управління фінансовими ресурсами, грошовими потоками, завдання логістики (управління закупівлями, запасами, продажами).

Компанія «Інтелект-сервіс» презентувала мерам з різних регіонів України унікальний програмний комплекс управління містом.

Компанія «Інтелект-сервіс» презентувала мерам з різних регіонів України унікальний програмний комплекс управління містом.


Днями в Києві відбувся семінар «Сучасне управління містом», який організовано Всеукраїнським громадським об’єднанням «Клуб мерів», для новопризначених міських голів з різних регіонів України.

«Клуб мерів» - громадська організація, яка протягом десяти років об’єднує професіоналів в сфері місцевого самоврядування – міських голів, які неодноразово отримували довіру громади та працювали по декілька каденцій, фахівців в різних галузях господарства, експертів з сучасних технологій в управлінні міською інфраструктурою.

Мета заходу – передача досвіду новообраним мерам, які сьогодні розпочинають свій професійний шлях та першими будуть впроваджувати реформу місцевого самоврядування у своїх містах.

Компанія «Інтелект-сервіс» - український розробник інноваційних програмних комплексів, продуктів та сервісів, які забезпечують ефективну роботу комунальних підприємств в галузі електронного урядування. Завдяки унікальним технологіям програмного комплексу «ІС-ПРО», презентованого під час семінару, міські голови отримують можливість встановити в своїх містах прозорі системи електронного управління підприємствами ЖКГ, медицини, транспорту та іншими галузями господарства. Під час презентації, учасники семінару отримали змогу ознайомитись з першим в Україні проектом «Цифрове місто», який реалізовано у місті Фастів завдяки співпраці компанії «Інтелект-сервіс» та міської влади.

Проект «Цифрове місто» був реалізований на базі програмного комплексу «ІС-ПРО» та мобільного додатку «Твій час» - ще однієї унікальної розробки компанії «Інтелект-сервіс», який складається з  сервісів, спрямованих на скорочення витрат часу користувача при отриманні адміністративних послуг, звернень до держустанов, замовленні транспорту, подорожах, тощо.

Презентація технологій компанії «Інтелект-сервіс» викликала значну зацікавленість з боку аудиторії семінару та заклала фундамент подальшого розвитку електронного урядування в містах України.

Google+